Blue-top-wave-1920

ORGANISATION

Försäljning Sverige

Daniel Lindström
Marketing and Sales Manager Sverige

Telefon: +46 480 77 01 17
e-mail: daniel.lindstrom@lackeby.se

Roger Wångelid
Area Sales Manager Sverige

Telefon: +46 480 77 01 24
e-mail: roger.wangelid@lackeby.se

Veronica Tell
Reservdelar Roto-Sieve

Telefon: + 46 303 24 64 86
e-mail: veronica.tell@lackeby.se

Försäljning export

Magnus Fahlman
Area Sales Manager Europa och Oceanien

Telefon: + 46 303 24 64 81
e-mail: magnus.fahlman@lackeby.se

Mattias Johnsson
Area Sales Manager Amerika, Europa och Södra Afrika
Telefon: + 46 303 24 64 84
e-mail: mattias.johnsson@lackeby.se

Michael Fridolfsson
Area Sales Manager Mellanöstern, Sydöstra Asien, Kina och Norra Afrika
Telefon: + 46 480 77 01 05
e-mail: michael.fridolfsson@lackeby.se

Företagsledning

Magnus Axelsson
VD

Telefon: +46 480 77 01 01
e-mail: magnus.axelsson@lackeby.se
.
Daniel Lindström
Marknads- & Försäljningschef

Telefon: +46 480 77 01 17
e-mail: daniel.lindstrom@lackeby.se
.

Kristian Petersson
Teknisk chef

Telefon: +46 480 77 01 11
e-mail: kristian.petersson@lackeby.se
.
Daniel Eriksson
Produktionschef

Telefon: +46 480 77 01 07
e-mail: daniel.eriksson@lackeby.se

Helene Andersson
Ekonomichef

Telefon: +46 480 77 01 19
e-mail: helene.andersson@lackeby.se